Киевское воздухоплавательное общество

Русский Русский Болга́рский
 

Неможливе – можливо!

rek sУкраїна дізналася про своїх рекордсменів. 21 березня на НСК «Олімпійський» найсильнішим, найкреативнішим та найзавзятішим громадянам вручили примірники щойно презентованої книги «Національний Реєстр Рекордів України - 2016». До видання увійшло близько чотирьохсот унікальних досягнень з різних сфер, встановлених дорослими та дітьми за останній рік у різних куточках нашої держави. Серед них – неординарні та відчайдушні вчинки українських повітроплавців. Ось як вони звучать у новому збірнику рекордів:

07 Апр 2016

Адреналін, змагальний дух, мальовничі старти – я це ні на що не проміняю

pomanЗмагання з повітроплавання – це не тільки видовищне шоу, а й окремий вид спорту зі своїми турнірами й чемпіонатами. Професіоналізм тут вимірюється умінням правильно використовувати повітряні потоки та потрапляти маркером у мішень. У Романа Савчука це виходить найкраще. Тому він є майстром спорту зі спортивного повітроплавання, очолює рейтинг пілотів України і розповідає про своє небесне хобі.

«Спортивне повітроплавання мені подобається тим, що це завжди цікаво й динамічно. Моє захоплення дозволяє подорожувати світом, літати в різних країнах, здобувати спортивні нагороди. Порівняно з літаками, на яких я починав знайомство з небом, повітряні кулі не прив’язані до аеродромів, що дозволяє стартувати з будь-якої підходящої поляни. Крім того, аеростати значно дешевші, до них менше вимог, ніж до спортивних літаків. Серед переваг також і автоквест, і навігація, і орієнтування на місцевості. Спортивні польоти – це завжди яскраво і видовищно, особливо коли одночасно стартують сотні аеростатів. Такі події з року в рік приваблюють все більше шанувальників. Адреналін, змагальний дух, мальовничі старти – я це ні на що не проміняю.

10 Фев 2016

Визначено найкращих спортсменів-повітроплавців 2015 року

 Кубок України зі спортивного повітроплавання «Золота Омега 2015»Команда Aeronautic Company «Montgolfier» посіла 4 місце на Кубку зі спортивного повітроплавання «Золота Омега 2015», що відбувся у мальовничому Кам’янець-Подільську. Претендентами на перемогу стали одинадцять команд з різних областей нашої країни, а це значить, що небо над містом було особливо святковим – у ньому пропливали цілі зграї різнобарвних аеростатів.

Так, польоти на повітряних кулях – це не тільки романтичні прогулянки небом, а й динамічний спорт. І якщо здебільшого образ пілота-аеронавта пов’язаний з добрим чарівником, який здійснює мрії, даруючи небо, то спортсмен-повітроплавець покликаний змагатися з собі подібними за право називатися чемпіоном серед чарівників.

13 Окт 2015

Що нового у КГБ?

Видовищно стартував, яскраво тривав та успішно завершився очікуваний всіма повітроплавцями Кубок Гордона Беннета. Це уже 59-ті змагання на дальність польоту серед газових аеростатів, які мають найдавнішу історію і об’єднують собою світові команди найдосвідченіших пілотів.

Кулі учасників заповнюються не гарячим повітрям, а воднем або гелієм. Переможцем у таких змаганнях вважається команда, якій вдалося здійснити найдовший політ. Маневрувати доводиться за допомогою баласту, який у потрібний момент скидається за борт і дозволяє утримувати аеростат на певній висоті. Іноді, щоб утримати кулю в повітрі, пілотам доводиться звільнятись не тільки від мішків з піском (які, власне, і виконують роль баласту), а й від бортового приладдя і навіть одягу. Аеростати дрейфують на висоті двох-трьох кілометрів, а команді доводиться знаходитись у невеличкій гондолі від одного до чотирьох днів.

18 Сен 2015

Новый рекорд пилотов Киевского Воздухоплавательного Общества

Вечером 8 июня пилоты Киевского Воздухоплавательного общества установили новый национальный рекорд - подняли в воздух самый большой в мире украинский рушник.
Рушник подняли в небо на двух воздушных шарах пилоты Сергей Скалько и Юрий Бейдик.

Общая площадь рушника изготовленного из бязевой ткани составляет 750 м2, длина – 50 м, а ширина 15 м.

Расписывали национальными орнаментами самый большой рушник студенты Киевского государственного института декоративно-прикладного искусства имени Михаила Бойчука.

На роспись рушника израсходовали более 12 ведер краски.

11 Июнь 2015

Прыжок из стратосферы с воздушного шара

redbullstratosRed Bull Stratos — проект с участием австрийского скайдайвера Феликса Баумгартнера. 14 октября 2012 года Баумгартнер поднялся на высоту 39 километров в стратосферу над Розуэлл, Нью-Мексико на воздушном шаре, наполненном гелием и совершил свободное падение в скафандре на Землю.

03 Дек 2012

Вокруг света на воздушном шаре - старт в Израиле

46238915 воздушных шаров готовы взлететь в любую минуту и отправиться в кругосветное путешествие над странами и континентами. Цель путешествия, которое продлится около года, "говорить о мире и взаимопонимании". Первая часть кругосветного путешествия на воздушном шаре закончилась в пятницу утром в парке Эшколь. 15 воздушных шаров, стартовавшие из района горы Гильбоа, приземлились после недельного полета. В ближайшие дни они продолжат свое путешествие, маршрут которого проложен над странами Европы, Северной и Южной Америки, Африки, Восточной Азии и Австралии.


29 Нояб 2012

«Королева в восхищении, мы в восхищении!», - или презентация нового теплового аэростата от Kubicek Balloons

Вчера, 8го октября на Фестивале воздухоплавателей в Альбукерке, США состоялась презентация новой серии оболочек для тепловых аэростатов от компании Kubicek Balloons. Серия Super Sport рассчитана на частных и клубных потребителей и совмещает в себе высокие технические характеристики спортивных аэростатов с большой грузоподъемностью, характерной для классических шаров.

09 Окт 2012

Поздравляем Чемпионов!

ur18 августа, в Испанском городе Marugan завершился Чемпионат Мира по спорту моторных Сверхлегких Летательных Аппаратов.
Чемпионами мира в классе двухместных самолетов стал украинский экипаж самолета Аэропракт-30, в составе Юрия Яковлева и Тимофея Яковлева.

Юрий Яковлев - Главный конструктор широко известной в мире фирмы Аэропракт, выпускающей сверхлегкие и легкие самолеты, неоднократный призер Чемпионатов Мира и Европы.

19 Авг 2012

  

О нас

ООО «Киевское воздухоплавательное общество» предлагает Вам испытать неземное чувство свободного полета в корзине воздушного шара.
Мы познакомим Вас ближе с воздухоплаванием и его историей.  Вы узнаете, где и как можно полетать на воздушном шаре или пройти курс обучения в школе пилотов.