Киевское воздухоплавательное общество

Русский Русский Болга́рский
 

Ukraine Avia Fest – грандиозный Авиационный Фестиваль Украины

Ukraine Avia Fest – грандиозный Авиационный Фестиваль Украины

Общее количество посетителей – более 110 000 человек с 2013 года.

Общее количество техники – более 100 единиц.

Ukraine Avia Fest 2016 – еще больше авиатехники, развлечений и мастер классов!

Дата мероприятия: 16-18 сентября (пятница, суббота, воскресение 10:00-19:00)

Место проведения: Киев, Государственный музей авиации, ул. Медовая, 1 (возле аэропорта Жуляны).

Организаторы: ивент агентство ИКРА и Государственный музей авиации.

Подробнее:

13 Сен 2016

Небо зсередини на фестивалі «Монгольф’єрія Happy Birthday CUP – 2016»

44f28 та 29 травня на столичному аеродромі «Чайка» пройде щорічний фестиваль повітряних куль «Монгольф’єрія». Весняна версія найгучнішої події в українському повітроплаванні матиме назву «Happy Birthday CUP – 2016». Про зв’язок між повітряними кулями і святом, яке буває тільки раз на рік, розповідає засновник та організатор фестивалю Сергій Скалько.

Сергію, що відрізняє «Монгольф’єрію» від інших фестивалів? В чому ідеологія заходу?

«Монгольф’єрія» унікальна в першу чергу своєю культурною складовою. Фестиваль покликаний розвивати в людях розуміння прекрасного. Ми даруємо можливість літати і спостерігати за польотами усім, для кого повітроплавання – це щось омріяне й далеке, але дуже привабливе.

Подробнее:

19 Май 2016

Повітряні кулі житимуть вічно

Свято Масляної в Україні – це день, коли можна остаточно попрощатися з зимою, посмакувати млинцями та обмінятися позитивними емоціями з ріднею. У кожному місті святкують по-своєму, але об’єднуються навколо спільного бажання: зібратися разом, щоб відчути спільний дух вікових традицій.

Не просто черговим народним гулянням, а великим сімейним святом стала Масляна для жителів міста Умань. 12-го березня на майданчику біля парку «Софіївка» було весело й велелюдно: тут співали народних пісень, вчилися різьбленню по дереву, виготовленню ляльок-мотанок і паперових птахів.

Але найбільшою радістю для уманчан став запуск повітряної кулі аеронавтами Федерації повітроплавання та авіамоделізму Черкаської області. Наймолодші жителі міста та інші охочі підіймалися над землею на кілька метрів, а потім аеростат полинув у небо і кружляв над Уманню близько двох годин. Щасливчики, яким вдалося спізнати радість польоту, приємно вражені:

Подробнее:

24 Март 2016

Про те, як долі вершились на небесах

Наймасовіше у світі весілля на повітряних кулях відбулося 14 лютого у латвійському містечку Єкабпілс у рамках фестивалю «Love Cup – 2016». 50 закоханих пар одночасно відірвалися від землі, одружилися в польоті і стали частиною рекорду Гіннеса. До грандіозного свята любові долучилися пілоти з усього світу. Серед них і команда українських повітроплавців на чолі з Сергієм Скалько. Ми вирішили поставити йому кілька запитань:

Сергію, як виникла ідея взяти участь у фестивалі до Дня закоханих? Чому вирішили відправитися до Латвії?

Подробнее:

01 Март 2016

Над Уманню літатимуть повітряні кулі

Повітряні кулі над УманьюПовітряні кулі стануть не просто гостями, а господарями уманського неба – 21 листопада 2015 року тут відкрилась Черкаська обласна Федерація повітроплавання та авіамоделізму. Ця урочиста дата не дарма співпала зі святкуванням 232-ї річниці з дня першого польоту людини на монгольф’єрі. Адже саме з прагнення до удосконалення та розширення горизонтів починаються відкриття, а з відкриттів нерідко починаються нові епохи.

Під час прес-конференції були оприлюднені завдання новоствореної спільноти та основні вектори її роботи. За словами президента Федерації Миколи Карпеєва, основна мета діяльності полягатиме у приверненні уваги до польотів на повітряних кулях як активного й пізнавального відпочинку та залучення усіх зацікавлених до роботи у сфері інновацій.

Подробнее:

28 Нояб 2015

Монгольф'єри на забігах для найсильніших

105 sУкраїнське повітроплавання не стоїть на місці і не чекає, поки ти прийдеш і станеш ним захоплюватись – воно самостійно та впевнено крокує в маси, стаючи яскравою складовою суспільного життя. Так і цього разу, 15-го та 16-го серпня, на столичному мототреку команда Aeronautic Company «Montgolfier» стала свідком (а в деякому сенсі і причиною) вивільнення мільйонів кілоджоулів людської енергії. Тут вирував дух змагань, кипіли емоції, люди добровільно згоджувалися на тортури у вигляді колючого дроту, важко прохідних водойм та боліт. Бо саме тут відбувались найкрутіші забіги з перешкодами під назвою «Гонка Нації». Учасникам пропонувались на вибір 5 або 13 кілометрів траси, по яким важкі мішки, шини та каменюки треба було переносити, довжелезні канати – переповзати, через багнюку та густий дим – пробиратись, а височенні вогнища – перестрибувати.

Подробнее:

24 Авг 2015

Запрошуемо до участі у забігах "Гонка Нації"

Повітроплавці! У нас є чудова новина!


Якщо Ви хоч раз підіймались у небо на повітряній кулі від Київського Повітроплавного Товариства, маєте з цього приводу Грамоту та Дворянський Титул, то можете скористатись партнерською знижкою на участь у забігах "Гонка Нації"!
Ми даруємо Вам 30% знижки на реєстрацію у "Забіг Сили" (вартість реєстрації зі знижкою складатиме 350 грн замість 500 грн) та "Забіг Волі" (385 грн замість 550 грн).

Що таке "Гонка Нації"?

Це вражаючі забіги з перешкодами, які стануть справжнім випробуванням на міцність Вашого тіла, духу та характеру. Ви можете самостійно обирати рівень складності забігу:
"Забіг Сили" - 5 км + 15 перешкод
"Забіг Волі" - 13 км + 20 перешкод

Подробнее:

06 Авг 2015

Кубок «70 років мирного неба». Мінськ

Для багатьох із нас політ на повітряній кулі – це спосіб відірватись від буденних проблем, зависнути в небі і споглядати звідти земну й неземну красу. Але для декого – це набагато важливіша і серйозніша справа. Мова піде про спортивне повітроплавання, справжнім святом якого став Кубок «70 років мирного неба», котрий відбувся 17-19 липня у Мінську. 45 пілотів з Білорусі, Латвії, Литви, Молдови, Нової Зеландії, Польщі, Росії та України продемонстрували свої уміння та виконали спортивну програму. Варто зазначити, що ці змагання за кількістю аеростатів, які одночасно піднялися в небо, стали наймасовішими з усіх, що коли-небудь відбувалися в Мінську.

Подробнее:

24 Июль 2015

Новый рекорд Украины: прыжок с теплового аэростата и приземление с парашютом вслепую с применением радиосвязи.

rekord201517 мая 2015 года в рамках фестиваля воздушных шаров «Монгольфьерия»  Школа Пилотов «Киевское воздухоплавательное общество» совместно с николаевскими парашютистами  - Олегом Рычкой, Максимом Клеценко и Романом Кураченко,  - установили новый рекорд  Украины: прыжок с теплового аэростата  и приземление с парашютом вслепую с применением радиосвязи.

Прыжок blind совершал Олег, который от момента отделения от шара ничего не видел – на его глазах была чёрная светонепроницаемая повязка. Им руководили ребята по радиостанции. В ухе Олега было электронное устройство – сигнализатор высоты, которую фиксирует высоту отделения. По сигналам и своим ощущениям Олег раскрыл парашют. Роман падал рядом и снимал всё на камеру. Максим приземлился первым и обозначил площадку приземления, куда, собственно, ребята и прилетели.

Подробнее:

20 Май 2015

  

О нас

ООО «Киевское воздухоплавательное общество» предлагает Вам испытать неземное чувство свободного полета в корзине воздушного шара.
Мы познакомим Вас ближе с воздухоплаванием и его историей.  Вы узнаете, где и как можно полетать на воздушном шаре или пройти курс обучения в школе пилотов.